P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
11.12.2018 - 06:04 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

Aktuality
Co připravujeme
Dokumenty
Fotogalerie
Učitelský sbor
Organizace školního roku
Identifikační údaje
Historie školy
Akce
Úspěchy školy
Ekonomika
Školní družina

 

 

Fotogalerie

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Konec školního roku 2017/18

V pátek 29. 6. jsme se rozloučili s dalším školním rokem a našimi páťáky. Vše proběhlo tak, jak jsme již několik let po sobě zvyklí. Prvňáčci, které v září 2017 žáci 5. ročníku uvedli do školních lavic, v tento den odvedli naoplátku páťáky. 4. ročník jim zazvonil zvonečky na cestu a všichni společně jsme jim popřáli hodně štěstí v nové škole - ZŠ Zbraslavice. Zástupci OÚ Červené Janovice jim věnovali hodnotné dary na rozloučenou.

Zobraz / Skyj

Divadlo - 1. listopadu

První listopadový den jsme si zpestřili divadelním představením "Cukrové tintilimintili" od společnosti Kůzle. Nádherný příběh plný písniček vykouzlil úsměv na tvářích školních i školkových dětí. O čem příběh s podivným názvem byl? To se dočtete v převyprávění žáka 3. třídy Petra U.Zobraz / Skyj

Hurá, důchod!

Ve čtvrtek jsme se vesele rozloučili s paní kuchařkou ze školní jídelny, která odchází do zaslouženého důchodu. Dostala za všechny "těžké" roky "Řád zlaté vařečky", novou čepici do vlastní kuchyně a malý dárek na zpevnění pokožky rukou. Přejeme pohodové užívání důchodu!!!!!!

Zobraz / Skyj

Akademie

19.6.2014 se konala školní akademie

Zobraz / Skyj

Velikonoční výrobky s rodiči

V úterý 19.4.2011 jsme měli na odpoledne a podvečer vyhlášenou velikonoční dílnu " Vyrábíme s rodiči". Vyhlásili to druháci a třeťáci s paní učitelkou a sešlo se tam hodně dětí i dospěláků. Můžete se podívat na foto!

Zobraz / Skyj

Velikonoční trh

V úterý 19.4.2011 jsme spolu s MO STP Červené Janovice pořádali prodejní trh velikonočních výrobků. Tentokrát jsme obývali jiné prostory, a to prostor před Obecním úřadem Červené Janovice. Vše se vydařilo, včetně krásného počasí. Příští rok se opět těšíme!

Zobraz / Skyj

Velikonoční dílna

18.4. v pondělí jsme vítali svátky jara velikonoční dílnou. Již poněkolikáté vyrábíme věci s velikonoční tématikou a zlepšujeme organizaci a vyhledáváme nové výrobky. Jak se nám to povedlo, se můžete podívat!